«ЩосьСлон» — кращий дитячий фестиваль весни!

           

Друзі! Присвятіть останні вихідні травня відпочинку на природі всією сім'єю. Приходьте на Перший Фестиваль дитячої handmade творчості "ЩосьСлон", який пройде 30-31.05.2015 на території Київського зоопарку!

            Нагадаємо, що захід присвячений одному з найулюбленіших літніх свят українців — Дню захисту дітей. Цією яскравою подією організатори хочуть звернути увагу дорослих на розвиток "творчої особистості" та унікальних здібностей кожної дитини.

            Що буде: цілих 7 розважальних зон; професійні консультації від педіатрів, психологів, педагогів для батьків; більше 100 інтерактивних майданчиків з розвиваючими майстер-класами для дітей; фудкорт зі смачною і корисною їжею; унікальний ярмарок дитячого хенд-мейду, а також якісні товари українських виробників.

            Ваші діти з користю проведуть час на творчих уроках з виготовлення сувенірів у техніці оріґамі, навчаться квілінгу, плетінню яскравих браслетів та розпису в національному стилі. Також в зоопарку малюки зможуть взяти участь у конкурсі малюнків "ЩосьСлон". Доповнять сімейне свято та подарують море усмішок дитячий бодіарт та малювання незвичайними предметами по тканині.

            Для найдопитливіших пройдуть майстер-класи з конструювання з Лего від офіційного дистриб'ютора LEGO Education в Україні. А дитяче місто професій Kids Will вже підготувало для гостей фестивалю незабутній сімейно-розважальний "Марафон професій".

Детальну інформацію дивіться на сайті фестивалю "ЩосьСлон".

Чекаємо Вас на нашому святі!

 

Захід присвячений національному святу — «День захисту дітей», метою якого є звернення уваги дорослих на творчий розвиток та унікальність кожної дитини.

 

Назва «ЩосьСлон» є символічною та передає головну ідею фестивалю. «Щось» — це витвір дитячої творчості, унікальне бачення світу очима дитини, своєрідний шедевр, яким хочеться поділитися з всесвітом. «Слон» — символ дітей та розвитку творчого потенціалу.

 

 

 

Місце проведення: Київський зоопарк.

 

Дати проведення: 30-31 травня 2015 року.

 

 

Для того, щоб відівідати наш захід всієї сім'єю - ознайомтесь з програмою та умовами перебування на заході.

 

 

Якщо ви зацікавились та хочете стати учасником перейдіть у розділ реєстрація.

 

ШосьСлон чекає на вас!

організатори
партнери
інформаційні партнери